Üdvözlünk !
Bonyhádi Airsoft Sportegyesület 2008 - 2012
2017.12.16, 21:41:16
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  

Oldalak: 1 2 3 [4]
  Nyomtatás  
Szerző Téma: 2010.12.12. Nagymányok - A Délvidék visszatérése  (Megtekintve 19212 alkalommal)
Rossy
B.A.S.E - V.I.P.
Jr. Member
« Válasz #45 Dátum: 2010.12.12, 16:18:51 »

Köszönöm szépen mindenkinek a játékot! Nagyon jó volt! Egy élmény volt ez a pálya! Vigyorog Még 1* köszönöm!

Naplózva
PalCsaba
B.A.S.E - V.I.P.
Jr. Member
« Válasz #46 Dátum: 2010.12.12, 17:33:42 »

Köszönöm mindenkinek a játékot. Remek pálya, remek játékosokkal. Kacsint Nem lesz gond ma az alvással Vigyorog

Naplózva
Tcm
Newbie
*
« Válasz #47 Dátum: 2010.12.12, 17:47:12 »

Nekem sajnos reggel volt gondom az alvással. Aksik feltöltve, minden bekészítve, felébredek reggel, és nem volt erőm elindulni Mosolyog. Visszafeküdtem aludni Mosolyog.  Keveset aludtam a héten...

Naplózva

Hangya
B.A.S.E - V.I.P.
Full Member
B.A.S.E
« Válasz #48 Dátum: 2010.12.12, 17:49:45 »

Szeretném megköszönni minden résztvevő játékosnak és csapatnak, hogy a jelenlétükkel megtiszteltek minket!!! Akik egyéb okoknál fogva nem tudtak részt venni a mai játékon azok sajnálhatják, mert ilyen jó pályán, ilyen jó időben és ilyen remek emberekkel ritkán rendeznek ilyen jó játékot!!!   Vigyorog Vigyorog Vigyorog

Gratulálok az Airsoftbb.hu nevében a mohácsi M.V.K csapatnak, akik megnyerték a bannercsere  nyereményjáték fődíját! ( Egy karton (12db) G&P 0.20-as bb-t )

Még egyszer köszönöm mindenkinek ezt a remek vasárnapot!  Vigyorog Vigyorog Vigyorog

A játékon készült fényképek holnap azaz hétfőn kerülnek feltöltésre az http://airsoftbb.hu/-ra !

Köszönettel: Hangya

Naplózva

"Gyáva népnek nincs hazája!!!"
Alpha
Administrator
Full Member
B.A.S.E.
« Válasz #49 Dátum: 2010.12.12, 18:42:21 »

Köszönöm minden megjelent játékosnak, egy újabb élménnyel gazdagodtam.
Akivel nem találkoznék az ominózus eseményekig:
Kellemes karácsonyi ünnepeket és boldog ujjévet kívánok!

Naplózva

A kulcstartójukon a nyuszifarok
Nem az egyetlen jó farok ebben a városban
Jó vagyok szólóban, jó vagyok párosban

CA M15A4 SPC
Kicsike
B.A.S.E - V.I.P.
Jr. Member
« Válasz #50 Dátum: 2010.12.12, 19:46:28 »

Köszke a játékot mindenkinek!Remek játék,remek szervezés! Vigyorog Ismét jó volt a hangulat,remélem legközelebb is találkozunk!

Naplózva

A legfontosabb, amit a győzelemből megtanulhatunk, hogy képesek vagyunk rá.
  Dave Weinbaum
aRPi
Játékszervező
Newbie
*
« Válasz #51 Dátum: 2010.12.12, 20:26:13 »

A Kaposwar Team nevében, köszönjük ezt a szuper vasárnapot. A pálya hihetetlen jó volt, a játék úgyszintén. Gratulálunk, aki nem volt itt az sajnálhatja! Mosolyog Ja és a lényeg, hogy Kellemes Karácsonyi Ünnepeke és BBoldog Új Évet Kívánunk nektek, és az összes hazai Airsoft csapatnak.
Hangya ez a gamma megen állatra sikerült!  Vigyorog Vigyorog Vigyorog

Naplózva

Egy aprócska kalapocska, benne csacska macska mocska.
HöfEE
Administrator
Full Member
B.A.S.E.
« Válasz #52 Dátum: 2010.12.12, 21:30:47 »

Én is köszönöm a megjelent játékosoknak, remélem mindenkinek tetszett a pálya. Felavatásnak ez tökéletes volt.

Az általam készített fényképeket feltöltöttem az Airsofbb.hu-ra. Ahogy látom Jr. Roy kolléga is már elkezdte pakolni a fotókat úgyhogy közzéteszem a linkeket:

HöfEE fotói

jr. Roy fotói

Hangya és Gyökszi fotói
« Utoljára szerkesztve: 2010.12.13, 13:04:26 írta HöfEE »

Naplózva

"Minket nem hajtanak a bankok, megmaradunk örök punkok, nincs az a roppant ok amiért bankot robbantok"
Irmscher
Newbie
*
« Válasz #53 Dátum: 2010.12.12, 22:10:30 »

Köszi a játékot,a pálya tényleg frankó.....

Naplózva

Semper Fidelis
RoninTeam
Játékszervező
Newbie
*
« Válasz #54 Dátum: 2010.12.13, 07:10:09 »

T.  B.A.S.E.

Köszönjük ezt a vasárnapot! Jó pálya, jó játék, jó társaság. Most minden meg volt! Minden elismerés a szervezőknek, nemcsak mert sikerült összehozni a játékot, hanem mert mindig próbálnak tenni valamit a regionális airsoft-életért. Ha minden megrendezett játék ilyen körülmények között zajlana, rendezetten, fegyelmezetten, biztos vagyok benne hogy sokkal több embernek lenne kedve űzni ezt az igen jó szabadidős tevékenységet. Én bízom a jövőben, és remélem, hogy ha csak lassan is, de bővül az a  "kemény mag", akik minden játékon következetesen megpróbálnak megjelenni.
Még egyszer köszönjük mindenkinek akik lehetővé tették, hogy ez a játék így lebonyolódjon (B.A.S.E, és minden résztvevő).
Boldog Karácsonyt, és mindenBBen gazdag új évet kíván: RONIN AIRSOFT TEAM (R.A.T.)

u.i.: Elmaradt a desszantkülönítmény! Lehet, hogy még kalandosabb lett volna... majd legközelebb Mosolyog

Naplózva
HöfEE
Administrator
Full Member
B.A.S.E.
« Válasz #55 Dátum: 2010.12.21, 16:43:10 »

Az általam készített képek, eredeti felbontásban letölthetőek innen:
http://bonyhadairsoft.hu/downloads/2010.12.12.zip

(azért tartott ilyen sokáig mert nem tudtam megoldani hogy fel tudjak tölteni ekkora méretű fájlt anélkül hogy bontaná a kapcsolatot az ftp)

Naplózva

"Minket nem hajtanak a bankok, megmaradunk örök punkok, nincs az a roppant ok amiért bankot robbantok"
Oldalak: 1 2 3 [4]
  Nyomtatás  

Ugrás: